Współpraca naszej Szkoły z WCR Sandomierz

W dniu 21 września br., dzięki nawiązaniu współpracy  pomiędzy Zespołem Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie, a Wojskowym Centrum Rekrutacji w Sandomierzu, uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia mieli przyjemność spotkać się z przedstawicielami WCR w Sandomierzu – Panią Podporucznik Katarzyną Barszcz oraz Panem Młodszym Chorążym Robertem Paterek – podczas spotkania przedstawiono jak wygląda zawód Żołnierza oraz jakie drogi prowadzą do służby w  Wojsku Polskim, co miało na celu promocję obronności i służby wojskowej wśród młodzieży. Współpraca ta jest idealnym dopełnieniem dla Naszej Szkoły, ponieważ od tego roku szkolnego – 2023/2024 – oferta edukacyjna została wzbogacona m.in. o dwa kierunki kształcenia jako oddziały wojskowe – Elektromechanik Pojazdów Samochodowych oraz Mechanik Pojazdów Samochodowych.

Dziękujemy Przedstawicielom WCR Sandomierz za inspirujące spotkanie oraz cieszymy się na wspólną realizację dalszych kroków współpracy.

WCR Sandomierz strona na facebooku WCR Sandomierz
WCR Sandomierz Kod QR

Skip to content