XXXVI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – eliminacje szkolne

W Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie dnia 29.11.2022r. zostały przeprowadzone eliminacje szkolne XXXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W zawodach uczestniczyło 14 uczennic z klas 4Tbg i 4Tbp, które zmierzyły się z zadaniami z zakresu wszystkich przedmiotów budowlanych. Zadania zostały przygotowane, a następnie sprawdzone przez p. Annę Słabiak oraz p. Annę Zamojską. Do zawodów okręgowych w Rzeszowie wytypowano dwie najlepsze uczennice: Karolinę Adamczyk i Julię Sierant z klasy 4Tbg.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dziewczyny w etapie okręgowym.

 

Tekst: Anna Słabiak

Zdjęcia: Anna Słabiak, Anna Zamojska  

Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).