„Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie, ratownictwie i obronie cywilnej”

Bezpieczeństwo ponad wszystko! – IV miejsce Mateusza Basińskiego w Kielcach

W piątek 27 listopada, w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach odbył się „Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie, ratownictwie i obronie cywilnej”. Był to etap wojewódzki, a naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Grzegorz Ratusznik z klasy ITs oraz Mateusz Basiński z klasy ITi. Do udziału w konkursie zakwalifikowali się podczas  szkolnego rozgrywek. Wśród wszystkich uczestników z klas pierwszych to oni byli najlepsi. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszych uczniów, gdyż Mateusz Basiński zajął IV miejsce, a Grzegorz Ratusznik był w pierwszej piętnastce. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w Kielcach zmagało się 56 najlepszych uczniów z całego województwa świętokrzyskiego. Serdecznie gratulujemy!

Skip to content