REKRUTACJA DO INTERNATU ZESPOŁU SZKÓŁ IM. STANISŁAWA STASZICA NA ROK SZKOLNY 2022/23

 

Prosimy postępować zgodnie z następującymi wskazówkami:

  • Pobierz kwestionariusz o przyznanie miejsca w internacie znajdujący się na stronie internetowej internatu lub kliknij TUTAJ
  • Wypełnij dokument i prześlij drogą elektroniczną na adres e- mail: zsstaszow@poczta.fm lub internat.zs@interia.pl
  • Kwestionariusz można także złożyć osobiście w sekretariacie Zespołu Szkół lub w internacie mieszczących się przy ul. Koszarowej 7.

Ważne terminy:

  • Od 01.06 do 30.06.2022r kwestionariusz składają wychowankowie mieszkający w internacie w poprzednich latach szkolnych.
  • Od 15.06 do 31.07.2022r kwestionariusz składają wychowankowie ubiegający się po raz pierwszy o miejsce w naszej placówce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej  oraz na facebooku

Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).