XIX Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych

Chcemy zachęcić naszych uczniów do udziału w XIX Mistrzostwach Polski w Grach Matematycznych i Logicznych. Jest to konkurs o zasięgu międzynarodowym organizowany przez Politechnikę Wrocławską. Uczestnictwo w konkursie zgłaszają uczestnicy sami. Szkoła nie pośredniczy w rejestracji  zawodników. Szczegóły dotyczące rejestracji, harmonogramu  oraz przykładowe zadania można znaleźć na stronie organizatora pod adresem http://gmil.pwr.edu.pl/final-krajowy . Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa!

Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).