Finał w Krakowie – “200. rocznica powstania Towarzystwa Naukowego Krakowskiego”

Pamiątkowe zdjęcie z organizatorami konkursu oraz gościem honorowym prof. Jerzym Wyrozumskim

 

„200. rocznica powstania Towarzystwa Naukowego Krakowskiego – ogólnopolski konkurs dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych”

 

Dnia 10 grudnia 2015 roku, w Krakowie, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym z okazji 200. Rocznicy powstania Towarzystwa Naukowego Krakowskiego. Wśród uczestników z całej Polski wyróżnienie (IV miejsce) uzyskały uczennice z naszej szkoły: Aleksandra Grzesik oraz Agnieszka Karpińska (uczennice klasy II wzb). Opiekunami naukowymi ich prac konkursowych były p. Joanna Gąsior oraz p. Justyna Pasternak. Jest to bardzo duży sukces, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki, a ogólnopolska ranga przyciągnęła ponad 180 uczestników. Naszym uczennicom serdecznie gratulujemy wyniku.

Skip to content