I Uczniowski Zlot Motoryzacyjny w Staszicówce

29 maja br. miał miejsce „I Uczniowski Zlot Motoryzacyjny w Staszicówce” zorganizowany przez uczniów naszej szkoły. Głównym organizatorem był uczeń klasy 3Tos Kamil Wawrzkiewicz a opiekunem zaś pan Janusz Sierpniak. Wywołał on wiele uśmiechów i ogromne zaangażowanie ze strony młodzieży i opiekunów. Celem wydarzenia było obcowanie z motoryzacją i dzielenie się wspólnymi zainteresowaniami poprzez zaprezentowanie swoich pojazdów. Były one ocenianie przez jury wybrane z nauczycieli według trzech kategorii: 

-Najładniejszy samochód zlotu 
Miejsce 1 Kamil Wawrzkiewicz
Miejsce 2 Daniel Zapart
Miejsce 3 Kacper Dubiel

-Najładniejszy motocykl zlotu
Miejsce 1 Jakub Gmyr
Miejsce 2 Oskar Wietrzycki
Miejsce 3 Bartosz Mikus

-Najładniejsza felga zlotu Miejsce
1 Paweł Skrzypek Miejsce
2 Filip Grzybowski Miejsce
3 Kamil Maj

Całemu wydarzeniu towarzyszyła wspaniała atmosfera. Zdecydowanie był to dzień który będziemy dobrze wspominać i postaramy się nie zakończyć go na pierwszej edycji. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom jak i opiekunom Zespołu Szkół oraz sponsorowi „Rafał Dyl Autoczęści”.

Autor tekstu: Janusz Sierpniak
Autorzy zdjęć: Małgorzata Stachura, Janusz Sierpniak, Jacek Gach 

Skip to content