II miejsce w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców w Unihokeju

Gratulacje dla chłopców z naszej szkoły zs zdobycie  II miejsca w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców w Unihokeju. Rozgrywki odbyły się w zespole Szkół w Połańcu. Rywalizacja była na wysokim poziomie. W turnieju udział brały szkoły z Klimontowa Staszowa i Połańca. 

Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).