Konferencja „Z przedsiębiorcą na Ty”

W dniu 25 stycznia br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konferencji  „Z przedsiębiorcą na Ty”, która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kultur w Kielcach. Konferencja adresowana do uczniów szkół ponadpodstawowych, celem konferencji było zainteresowanie uczniów do podejmowania pierwszych kroków na rynku pracy oraz pokazania, że sukces w świętokrzyskim jest możliwy.

W konferencji wzięło udział 8 uczniów tj.:

  1. Frydrych Grzegorz – 4Tig
  2. Gawłowicz Mateusz – 4Tig
  3. Górski Krzysztof – 4 Tig
  4. Skiba Piotr – 4 Tbg
  5. Szeląg Karol Zbigniew – 4 Tog
  6. Wicik Daniel – 3 Tom
  7. Wieczorek Wiktor Norbert – 3 Tom
  8. Woś Łukasz – 4 Tbg

Uczniowie uc

zestniczyli w panelu eksperckim: Jak stać się przedsiębiorcą, czyli sukces „na swoim” przed 30 rokiem życia? oraz w sesji warsztatowej – Od startupu do listy Forbes’a, w prezentacji wyników sesji warsztatowej. Uczniowie uczestniczyli również w panelu dyskusyjnym: Szansa na sukces w Świętokrzyskim.

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie jakim wykazali się podczas sesji warsztatowej pracując nad biznesplanem.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Stachura

Skip to content