Kolejny sukces naszych mechatroników

W dniu 12 kwietnia 2022r. uczniowie naszej szkoły przystąpili do drugiego etapu  “II Międzywojewódzkiego  Konkursu o tytuł Supertechnika Regionu ” organizowanego przez Sandomierską Filię Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Level_UP.

Finał konkursu został przeprowadzony w Zespole Szkół im. por. Józefa Sarny w Gorzycach.

Na tym etapie uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale też umiejętnościami praktycznymi.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie trzecich klas technikum mechatronicznego, którzy okazali się najsilniejszą drużyną, bo wszyscy zakwalifikowali się do etapu praktycznego. W finale zdobyli wysokie lokaty:

Michał Słoczyński (3Tog) – 3.miejsce

Jakub Chruściński (3Tog)  – 4. miejsce

Bartłomiej Raczyński (3Top) – 5. miejsce

Finaliści otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów konkursu: Firmę EMT Systems i firmę Finder.

Finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Skip to content