Mamy finalistkę w olimpiadzie Wiedzy o Mediach

W dniach 16-17 marca 2018r. na Uniwersytecie Warszawskim odbył się III etap  ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy o Mediach. Jest to przedsięwzięcie  organizowane przez Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z 15 ośrodkami uniwersyteckimi w Polsce.
Patronat nad olimpiadą objęli Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Maria Magdziarz uczennica IIIA LO kwalifikacje do finału ogólnopolskiego  zapewniła sobie zajmując III miejsce w eliminacjach wojewódzkich konkursu, który odbył się w grudniu 2017r. na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Pomimo, iż Marii nie udało się znaleźć w grupie posiadaczy indeksu Wydziału Dziennikarstwa, to zapewne było to dla niej wzbogacające doświadczenie. Nad merytorycznym przygotowaniem uczennicy do etapu okręgowego i centralnego czuwała: mgr Jolanta Kuryk – Wielguszewska ( historyk).

Maria podczas przygotowań do olimpiady mogła liczyć na pomoc swojej wychowawczyni Anny Banaś.(polonistki)

Podziękowania dla pana M. Siłki za wsparcie i opiekę w Warszawie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

Skip to content