Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie odbędzie się inaczej niż to zwykle bywało.

Ze względu na Wojewódzką Inaugurację Roku Szkolnego, która odbędzie się w Staszowie w Liceum Ogólnokształcącym, obowiązujące w dalszym ciągu przepisy zapobiegające rozprzestrzenianiu się COVID-19 oraz złe warunki atmosferyczne w dniu 1 września 2021 na godz. 9.00 przychodzą uczniowie klas pierwszych liceum, technikum i szkoły branżowej na aulę szkolną.

Uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych mogą wziąć udział w uroczystej mszy świętej z okazji Wojewódzkiej Inauguracji Roku w kościele pod wezwaniem Ducha Świętego, której przewodniczy biskup Krzysztof Nitkiewicz. Plan lekcji dla klas starszych zostanie zamieszczony w dzienniku elektronicznym oraz dodatkowo dostępny u wychowawców klas. Drugiego września klasy te przychodzą zgodnie z obowiązującym planem pamiętając o zabraniu  obuwia na zmianę. Klasy, które będą mieć zajęcia praktyczne w CKZ lub u pracodawców udają się na te zajęcia.

Przypominamy, ze zgodnie z obowiązującymi przepisami w szkole wszyscy są zobowiązani do noszenia maseczek na korytarzach, klatkach schodowych oraz w szatni. Maseczki można zdejmować w salach lekcyjnych, warsztatowych i sportowych. Uczniowie zobowiązani są do posiadania i zakładania maseczek od wejścia do szkoły.

Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy w nowym roku wszelkiej pomyślności.

 

Skip to content