Sukces Staszicówki w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Ręcznej

W Dniu 03.11.2022r na hali Powiatowego Centrum Sportu w Staszowie odbyły się powiatowe mistrzostwa piłki ręcznej chłopców. Drużyna Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie wywalczyła pierwsze miejsce . Turniej stał na wysokim sportowym poziomie. W rywalizacji oprócz naszego zespołu brały również udział drużyny ze szkół średnich naszego Powiatu: Liceum Ogólnokształcące w Staszowie, Zespół Szkół z Połańca, Zespół Szkół z Sichowa oraz Zespół Szkół z Bogorii. Uczestnikom turnieju pamiątkowe puchary i dyplomy wręczyła zastępca dyrektora Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica Pani mgr Anna Słoczyńska. Obecnie nasza drużyna przygotowuje się do zawodów w piłce ręcznej na szczeblu wojewódzkim. Życzymy im dalszych sukcesów.

Tekst: Krzysztof Drozd
Zdjęcia: Krzysztof Drozd, Jarosław Cichoń 

Skip to content