Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, czas, kiedy każdy z nas pragnie mieć obok siebie kogoś życzliwego

Uczniowie Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie w tym roku po raz kolejny aktywnie włączyli się w akcję charytatywną „Kartka dla Seniora”. Przygotowali własnoręcznie kartki świąteczne pełne serdecznych i ciepłych życzeń bożonarodzeniowych dla osób starszych przebywających w Domu Pomocy Społecznej ss. Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo 
w Kurozwękach.

   Dziękujemy naszej młodzieży za wielkie serca, za umiejętność dzielenia się miłością Świąt, za obecność obok osób potrzebujących.

Społeczność

 

Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie

Skip to content
W dniu 2 czerwca br. zaplanowane jest zwieńczenie obchodów roku Jubileuszowego 70-lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie. Program uroczystości Jubileuszowej:
- 10.30- przejście z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie na Mszę Świętą do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie
- 11.00- uroczysta Eucharystia
- 12.00- przejście z Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Staszowie do auli Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie
- 13.00 rozpoczęcie Gali Jubileuszowej 70- lecia Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie (aula ZS): część artystyczna, złożenie „Kapsuły Czasu” pod obeliskiem, przemówienia okolicznościowe przybyłych gości, koncert muzyczny, zakończenie uroczystości (tort jubileuszowy).