UROCZYSTOŚĆ NAGRODZENIA LAUREATÓW MATEMATYCZNEGO MARATONU MATURALNEGO.

W dniu 06 stycznia 2017r. w Pałacyku Zielińskiego w Kielcach odbyła się gala zorganizowana już po raz siódmy przez Fundację im. Agi Skrobackiej „Wiatr w Żagle”. Podczas tej uroczystości zostali nagrodzeni Laureaci wszystkich kategorii Matematycznego Maratonu.

Z naszej szkoły nagrody z najwyższej kategorii otrzymali: Marta Strojna, Adam Zychowicz, Dawid Cybulski i Michał Ziółek.

W bardzo miłej, świątecznej atmosferze goście wysłuchali wykładu o Pascalu prof. matematyki Arkadiusza Płoskiego z Politechniki Świętokrzyskiej. Ponadto galę uświetniły występy uczniów kieleckiej szkoły muzycznej – stypendystów fundacji. Na zakończenie wspólnie przy akompaniamencie muzyków odśpiewano kolędę „Bóg się rodzi”.  Więcej informacji na temat konkursu zamieściliśmy TUTAJ

Skip to content