WIELKI SUKCES UCZNIÓW KLASY IV TECHNIKUM INFORMATYCZNEGO

W dniach 17-18 czerwca 2021r. odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu IT Motorola Science Cup. Jak już wcześniej informowaliśmy był to wieloetapowy konkurs mający na celu popularyzację Technologii Informacyjnych oraz nauk ścisłych pod patronatem firmy Motorola Solutions. Finał do którego zakwalifikowało się 10 zespołów z całej Polski w tym drużyna z naszej szkoły, odbył się w formie online. W wyniku zaciętej i długotrwałej rywalizacji drużyna ze „Staszicówki” wywalczyła zaszczytne drugie miejsce, zdobywając dyplomy, statuetkę dla szkoły oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe dla uczestników konkursu.
Przypominamy skład drużyny: Bąk Anna, Guz Mikołaj, Jakub Kopeć, Lech Łukasz, Michał Mazur.
Opiekę merytoryczną nad drużyną pełnił mgr inż. Robert Kochanowski. Serdecznie gratulujemy uczniom uzyskanego wyniku i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie IT oraz uzyskania indeksów na wymarzone kierunki studiów.

Skip to content