XXXVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – etap szkolny

W dniu 16.11.2023r. w naszej szkole odbyły się Zawody szkolne XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W eliminacjach wzięli udział uczniowie kształcący się w zawodzie technik budownictwa z klas 3Tb, 4Tb i 5Tbp. Uczniowie rozwiązywali zadania otwarte, które obejmowały wiedzę i umiejętności z zakresu wszystkich przedmiotów budowlanych. Etap szkolny przygotowała i przeprowadziła Anna Słabiak nauczyciel przedmiotów zawodowych, a rozpoczął oficjalnie Pan Dyrektor Jerzy Jabczuga. Najlepsi uczniowie będą reprezentować naszą szkołę na zawodach okręgowych w Rzeszowie.

Lista osób zakwalifikowanych do etapu okręgowego opublikowana będzie na stronie  https://www.olimpiadabudowlana.pl/index.php/szkoly-olimpijskie

Tekst, zdjęcia: Anna Słabiak

Skip to content