#Świętokrzyskie NIE hejtuje – Staszicówka też

Zespół Szkół im. S. Staszica w Staszowie przystąpił do szerokiej kampanii społecznej – akcji  prowadzonej z inicjatywy  wojewody  świętokrzyskiego –  #ŚwiętokrzyskieNIEhejtuje.  W ramach tego projektu w szkole, internacie i centrum kształcenia zawodowego stanęły ścianki do robienia selfie, pojawiły się plakaty, a wychowawcy i nauczyciele przeprowadzą lekcje poświęcone tej tematyce z wykorzystaniem spotu i materiałów zamieszczonych na stronie Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach.

Wiemy, że hejt jest złem, że nikt z nas nie chciałby go doświadczać, dlatego zachęcamy do włączenia się w tę akcję. Czasem z pozoru śmieszne słowa mogą przerodzić się w poważny problem, z którego konsekwencjami  będą mierzyć się zarówno sprawcy, jak i ofiary. Reagujmy więc  na zło, szanujmy się i propagujmy dobro.

Zachęcamy do włączenia się do tej akcji, robienia zdjęć i zamieszczania ich na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Skip to content