VI edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych w Sandomierzu

18 marca 2022r. odbyła się VI edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych  zorganizowanego przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, w siedzibie Filii w Sandomierzu. W konkursie uczestniczyło 78 uczniów z 3 województw i 17 szkół. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów: Wiktoria Brzyszcz z kl. 3bLO, Dominika Opala z kl. 1aLO, Alan Rejnowicz z kl. 3Tip, Filip Sanecki z kl. 4aTi, Szymon Szostak z kl. 3aLO, Bartosz Walczak z kl. 3Tip i Alicja Wrzałek z kl. 3aLO. Choć nasi uczniowie tym razem nie zdobyli miejsca na podium, była to dla nich ciekawa przygoda i kolejne doświadczenia związane z nauką języka angielskiego. Opiekunem uczniów była pani Anna Mikus.

 

 

Skip to content