Cichoń Jarosław

Drodzy Uczniowie,

W trosce o Wasze zdrowie i aktywność fizyczną przedstawiam wiele propozycji i rozwiązań ćwiczeń fizycznych do wykonywania w domu, w ramach gimnastyki porannej jak również w czasie wolnym od nauki. Zamieszczam wiadomości dotyczące zdrowego stylu życia, teorii wychowania fizycznego i zestawy ćwiczeń dla poszczególnych klas obowiązujące zgodnie z tygodniowym planem zajęć. Wystarczy odnaleźć swoją klasę i sprawdzić propozycję ćwiczeń.

Proszę w czasie trwania lekcji w danym dniu o informację na adres e mail: jaroslaw-c@o2.pl, że uczeń jest w tym czasie obecny. Na tej podstawie będzie obliczana frekwencja. Proszę w treści wiadomości podać: Imię i nazwisko, klasę.

Przesyłam ćwiczenia ogólnej sprawności fizycznej i poszczególnych gier zespołowych do samodzielnego wykonania w domu z filmem instruktażowym. Przepisy gier zespołowych i test sprawdzający wiedzę z tych przepisów.

Od 20.04 można biegać i jeździć na rowerze, wykorzystajcie to dla zdrowia, kondycji i lepszego samopoczucia.

Proszę o utworzenie grup na komunikatorze internetowym Messenger – WF/Jarosław Cichoń.

Drodzy uczniowie, przesyłam wam, ćwiczenia na najbliższe jednostki lekcyjne w kontekście dbania o zdrowy styl życia, proszę stosować się wyznaczonych wskazówek.

Serdecznie pozdrawiam

WF 1 TB, 1TI

WF 1TI

WF 2TBI

WF 4TI

WF 1KM

WF 1ALO

WF 1ALO, 1BLO

WF 1WZA, 1WZB

Skip to content